Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Border collie Kuci

Kamarádi

Kamarádi:

(Fotečky dodám - protože většinou tahám do lesa na běžné vycházky všechno možný jen né foťák).

Aura

Aura je 3letá fenka německého boxera. Její nadšení a elán se kterým se vrhá do různých akcí je úžasný, proto je to Kuciho jedna z nejlepších kámošek, která s ním blbne už od jeho štěněcího věku, ale jakmile její panička nebo páníček zavelí k odchodu, tak ihned nechá her a následuje je, to pak na ni Kuci civí s údivem, co to má jako znamenat, když si tak hezky hráli, proč poslechla své páníčky, když ještě další hoďku mohli lítat a blbnou

 

 

Bona

Bonynka je fenka rhodéského ridgebacka, které jsou 2 a půl roku, je také perfektně vycvičená jako Aura. Když jsme s Kucim začali chodit ven, tak to byla jeho první psí kámoška - jakmile zjistil, že mu od ní nehrozí žádné nebezpečí, tak začal po ní drze šňafat a kousat jí jeho jelhličkama, ale ona ho jen báječně usměrňovala a kupodivu se ho vůbec nechtěla zbavit (jako většina jinejch psů, kteří na Kuciho neměli náladu) a hrála si s ním dál. Když už je Kuci větší, tak se mi moc líbí, když si spolu hrajou na honěnou, Bona je taky šíleně rychlá, tak je to vždy pro Kuciho velká výzva, ale jakmile Boně přestane stíhat, tak začně kňourat ať na něj počká, ale Bona ho má už prokouknutého.

 

Sylva

Sylvinka je kříženka nejspíš černého labradora s něčím neurčitým - její panička si jí vzala z útulku Bouchalka jako malé štěndo a věřila, že její Sylvinka bude fenka menšího vzrůstu - no teď jsou Sylvě 2 roky a je to pěkně velké telátko. Když se sejdou všichni dohromady - Aura, Bona, Sylva a Kuci tak to je opravdu velká vřava - všichni lítaj jak splašený a navzájem se honí, válejí se po sobě, chňapají na sebe ... Bona s Aurou se strašně rády přetahují o klacky a při tom na sebe vrčí, i když je to jen v rámci hry, tak Kuci se Sylvou se raději rychle pakují od nich dál a nemíchají se jim do toho.

 

Kouši

Kouši je hladkosrstý pinč mého přítele, budou mu 3 roky. Je to jediný malý (hodně malý) kamarád Kuciho. Když je třeba, tak se umí ozvat a nenechá se Kucim nijak utiskovat. Koušiho jsme brali hodně na výlety než jsme si pořídili Kuciho a mile mi překvapilo, co všechno takhle malej pes zvládne a s jakým nadšením s nama vše podniká. Teď s náma nejezdí už tolik jako Kucín, ale když vyrážíme někam do přírody, tak ho berem sebou. Kuci občas zkouší na Koušim pasení a taky si spolu hrajou na honěnou, ale většinou honí Kouši Kuciho - je to zajímavej pohled jak tahle malej pes honí většího - Kouši se pak nese jako mistr světa, že to Kucimu ukázal

 

 

Laso

Lasovi je rok a půl - je to NO. Nedávno jsme ho potkali s jeho paničkou Martinou a občas se sejdem, aby se naši hafani pořádně prolítli. Laso, protože je perfektně vycvičený a poslušný, tak Kuciho nechá na sobě skoro štípat dříví a já jen doufám, že mu jednou nerupnou nervy, protože toho mého drzouna je dost a já bych se Lasouškovi vůbec nedivila. Martina nám pomáhá občas s poslušností (musí z nás kvést - teda hlavně ze mě) za což jsem moc ráda a děkuju jí.

 

TOPlist